O Severské chůzi neboli Nordic Walking, toho již bylo napsáno mnoho. Proto zde nebudeme vypisovat vše o podložených zdravotních benefitech, historii, formách nordic walking. NAVŠTIVTE NÁS a uvidíte, vyzkoušíte, zamilujete se :) Jsme praktici, co řekneme, to si hned na vlastní kůži vyzkoušíte. O nordic walking byly napsány pravdy, polopravdy i nepravdy. Pokud jste úplnými začátečníky v této ozdravně pohybové aktivitě i z pohledu informací, je to další důvod k tomu nás navštívit. 

O zdravotních benefitech se můžete dočíst ZDE

Něco málo z naší účasti v médiích Média

 Naše široká nabídka lekcí a především programů, teambuildingů a služeb s nordic walking je opravdu výživná

JSME JEDINÍ V ČESKÉ REPUBLICE, kteří nabízí a vyučují verzi Modern nordic walking (nejzdravější forma NW - jsme garanty vzdělávání a rozvoje v ČR) a zároveň i závodní Power nordic walking!! A všechny varianty a kombinace mezi tím! A setkávání s námi není jen o ,,chůzi" :) O to více se efektivita vašeho snažení znásobí, protože se dlouhodobě specializujeme na individuální programy a koncepční práci s vámi!

Aktuálně dle poptávky - Lekce skupinové, individuální pro jednotlivce, organizované skupiny, instruktážní jednorázové se základy výuky techniky a degustace nordic walking, ale především programy s individuálně složeným dlouhodobým konceptem dle cílového zaměření, dále i jako možnost "benefitního" nebo teambuildingového programu pro firmy a organizace. Dlouhodobě se specializujeme na individuální programy a koncepční setkávání se. V tom vidíme největší smysl, možnosti a maximální efektivitu.  Můžete nás vidět i na různých eventech, road show, vč. pobytových akcí nebo vytvoříme zážitkově instruktážní program pro větší či menší skupiny, veřejnost, firmy, obce, města, kluby, školy, speciální a praktické školy, .... Sídlíme ve Strážnici, kde poskytujeme tréninky, vzdělávání-výuku, programy a zážitky s nordic walkingem a jízdou na koloběžce. Nabízíme také Ubytování a PŮJČOVNU - PRODEJ - TEST CENTRUM KOLOBĚŽEK A NORDIC WALKING HOLÍ, batůžků, ledvinek a doplňků. 

Prioritou je pro nás MODERN NORDIC WALKING!!

Jsme garanty vzdělávání, rozvoje a výzkumu 

 pro Českou republiku, jako vyslanci Slovenské asociace nordic walking:

novinka v ČR od roku 2020
Modern nordic walking je koncept, který vychází z nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti tělovědy, jako např. fyzioterapie, rehabilitace a biomechaniky chůze, interního lékařství, funkční anatomie, atd.
Principem je zvládnutí a osvojení si přirozené vzpřímené chůze, v aktivním postoji. Při správném a technicky zvládnutém využití a zapojení nordic walking holí, dochází k ideální a efektivní aktivizaci maxima svalů, tím je vhodnou tréninkovou formou celého pohybového aparátu. Hlavním principem techniky moderního nordic walkingu je, že se téměř shoduje s běžnou, vzpřímenou chůzí bez holí. Hole při chůzi podporují vzpřímené držení těla a ideálně zapojují a zároveň nepřetěžují svaly a pohybový aparát horní a dolní poloviny těla. Modern nordic walking je komplexní, ozdravně pohybová aktivita, vhodná pro fázi zotavení(recovery) a prevenci - napříč mnoha diagnozami, tak pro zdravou kondici i řízenou rekondici. Tuto techniku chůze nelze vykonávat ve verzi výkonnostního nordic walking!! Tím, že se dlouhodobě věnujeme i dětem a osobám se speciálními pohybovými a vzdělávacími potřebami, lidem kombinovaně postiženým, využíváme své zkušenosti a jedinečné know-how i v metodice nordic walking a modern nordic walking.  

 Přihlaste se například na nordic walking: MODERN, REHABILITAČNÍ, REKONDIČNÍ, KONDIČNÍ, FITNESS, SPORTOVNÍ, POWER, SENIOR, TEEN, PRO TĚHOTNÉ, HANDICAP, ZÁŽITKOVÉ A TEAMBUILDINGOVÉ PROGRAMY, atd.......
Naše nabídka je rozšířena také o NORDIC RUNNING A NORDIC FITNESS

DLOUHODOBĚ SE SPECIALIZUJEME NA POHYBOVÉ TERAPIE S NORDIC WALKING A PEER PROGRAMY

POSKYTUJEME JAK INDIVIDUÁLNÍ, TAK SKUPINOVÉ LEKCE A PROGRAMY

ŠKOLÍME, VZDĚLÁVÁME, UČÍME A PROPAGUJEME NORDIC WALKING NA KONGRESECH, SYMPOZIÍCH, WORKSHOPECH, AKCÍCH, ALE I JAKO DOPROVODNÝ PROGRAM TŘEBA S KOLOBĚŽKOU

VZDĚLÁVÁME TRENÉRY, PEDAGOGY, LÉKAŘE A ŠIROKOU VEŘEJNOST.
SPOLUPRACUJEME S ODBORNÍKY,
např. nemocnice u sv. Anny v Brně,  soukromé tělovýchovné a fyzioterapeutické kliniky a ambulance, konzultujeme s dalšími profesionály z různých oborů.

SAMOZŘEJMOST JE SESTAVENÍ JEDINEČNÝCH ZÁŽITKOVÝCH PROGRAMŮ DLE PŘÁNÍ A NAŠICH DOPORUČENÍ - KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU :) Například oblíbený program CUVÉE AKTIVITY MORAVA, WalkLor, Beseda za chůze s Janek Vajčner, Za mistrem Úprkou, Hotařova jízda, Koloběžkový verbuňk, okruh Petrovem - Plže, lázně, Baťák...., Strážnický okruh, Bzenecké písečné duny,...

PŘISTUPUJEME K VÁM VŽDY S POCHOPENÍM. INDIVIDUÁLNĚ A S ÚSMĚVEM :) :) 

Srdečně Vás zve do světa nordic walking,