NORDIC WALKING

O Severské chůzi, neboli Nordic Walking, toho již bylo napsáno mnoho. Proto zde nebudeme vypisovat vše o podložených zdravotních benefitech, historii, formách nordic walking, systému fungování v České republice a ve světě. NAVŠTIVTE NÁS a uvidíte, vyzkoušíte, zamilujete se :)

O nordic walking byly napsány pravdy, polopravdy i nepravdy. Pokud jste úplnými začátečníky v této ozdravně pohybové aktivitě i z pohledu informací, je to další důvod k tomu nás navštívit. Samozřejmě, že Vám i rádi poradíme a doporučíme naše další přátele instruktory a lektory v České republice a na Slovensku, případně v Evropě.

O zdravotních benefitech se můžete dočíst ZDE

Něco málo z naší účasti v médiích Média

 Naše široká nabídka lekcí a programů, teambuildingů a služeb s nordic walking je opravdu výživná

Jsme jediní v ČR, kteří nabízí verzi Modern nordic walking (nejzdravější forma NW) a zároveň i závodní Power nordic walking!! 

Aktuální lekce, programy a komplexní nabídka klikni Události/Registrace. Vaší pravidelnou účastí za DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ (výši si určujete sami),  ispíváte na dobročinné účely! Lekce jsou skupinové, individuální, ale i jako možnost "benefitního" nebo teambuidingového programu pro firmy a organizace. My se však dlouhodobě specializujeme na individuální programy a setkávání se. V tom vidíme největší smysl, možnosti a efektivitu.

Prioritou je pro nás MODERN NORDIC WALKING!!

Jsme garanty vzdělávání, rozvoje a výzkumu 

 pro Českou republiku:

novinka a premiéra v ČR roku 2020
Modern nordic walking je koncept, který vychází z nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti tělovědy, jako např. fyzioterapie, rehabilitace a biomechaniky chůze, interního lékařství, funkční anatomie, atd.
Principem je zvládnutí a osvojení si přirozené vzpřímené chůze, v aktivním postoji. Při správném a technicky zvládnutém využití a zapojení nordic walking holí, dochází k ideální a efektivní aktivizaci maxima svalů, tím je vhodnou tréninkovou formou celého pohybového aparátu. Hlavním principem techniky moderního nordic walkingu je, že se téměř shoduje s běžnou, vzpřímenou chůzí bez holí. Hole při chůzi podporují vzpřímené držení těla a ideálně zapojují a zároveň nepřetěžují svaly a pohybový aparát horní a dolní poloviny těla. Modern nordic walking je komplexní, ozdravně pohybová aktivita, vhodná pro fázi zotavení(recovery) a prevenci - napříč mnoha diagnozami, tak pro zdravou kondici i řízenou rekondici. Tuto techniku chůze nelze vykonávat ve verzi výkonnostního nordic walking!!

NABÍZÍME ŠIROKOU PROGRAMOVOU NABÍDKU LEKCÍ A KURZŮ NORDIC WALKING: MODERN, REHABILITAČNÍ, REKONDIČNÍ, KONDIČNÍ, FITNESS, SPORTOVNÍ, POWER, SENIOR, TEEN, PRO TĚHOTNÉ, HANDICAP, ZÁŽITKOVÉ A TEAMBUILDINGOVÉ PROGRAMY, atd.......
NORDIC RUNNING A NORDIC FITNESS

DLOUHODOBĚ SE SPECIALIZUJEME NA POHYBOVÉ TERAPIE S NORDIC WALKING A PEER PROGRAMY

POSKYTUJEME JAK INDIVIDUÁLNÍ, TAK SKUPINOVÉ LEKCE A PROGRAMY

ŠKOLÍME, VZDĚLÁVÁME, UČÍME A PROPAGUJEME NORDIC WALKING NA KONGRESECH, SYMPOZIÍCH, WORKSHOPECH, AKCÍCH

VZDĚLÁVÁME TRENÉRY, PEDAGOGY, LÉKAŘE A ŠIROKOU VEŘEJNOST.
SPOLUPRACUJEME S ODBORNÍKY, např. nemocnice u sv. Anny v Brně,  soukromé tělovýchovné a fyzioterapeutické kliniky a ambulance, konzultujeme s dalšími profesionály z různých oborů.

PŘISTUPUJEME K VÁM VŽDY S POCHOPENÍM. INDIVIDUÁLNĚ A S ÚSMĚVEM :) :) 

Srdečně Vás zve do světa nordic walking,