Aktivity MORava
zkr. AMOR = BŮH LÁSKY

Žijete na Moravě nebo se chystáte našu Moravu navštívit? Konkrétně malebné město Strážnici a okolí? Chcete žít AKTIVNĚ, ZDRAVĚ A HRAVĚ? Na Moravě jste správně :)

Na úvodní stránce, CO UMÍME, se pod jednotlivými odkazy seznámíte s naší rozšířenou nabídkou produktů a služeb. ..... kreativitě se však meze nekladou :)

Jsme veřejnou a otevřenou iniciativou přátel Moravy, iniciátoři aktivit zdravého životního stylu, zaměřeného na pohybové aktivity v přírodě s preventivním, rekondičním, kondičním, sportovním, rekreačním, poznávacím, vzdělávacím a  zážitkovým potenciálem. Zaměřujeme se především na NORDIC WALKING a na jízdu na koloběžce, více KOLOBĚHK pohybovým aktivitám patří i velké množství dalších doprovodných služeb, které přímo či nepřímo zajišťujeme. A to v malebné STRÁŽNICI. Novinkou je nabídka Ubytování ve Strážnici ve stylovém apartmánu a NOVĚ také PŮJČOVNA-test centrum s prodejem moravských koloběžek KOSTKA a nordic walking holí HAAKON - vývoj a výroba v ČR

AKTIVITY MORAVA založil Janek Vajčner v roce 2O20, jako svou další iniciativu. Po úspěšných projektech vznikajících postupně od roku 2008 - CiAlFo, Moravian Walking a Aktivity Mikulov, se rozhodl změnit trochu koncept. Prioritní lokalitou našeho působení je malebné město Strážnice a okolí. Naše programová šíře je opravdu veliká, včetně dalších služeb :) Služby CO UMÍME zajišťujeme buď na přímo nebo ve spolupráci s našimi partnerskými organizacemi, jednotlivci a přáteli. Působíme především ve Strážnici a okolí a částečně i na celé Jižní Moravě, ale dle potřeb dokážeme být i mimo tento region, právě i díky našim spolupracujícím partnerům a dle specifikace vaší poptávky, potřeb, možností a někdy i vašich "snů"!

Poradíme i s výběrem tras, zajímavostí a služeb v našem regionu Slovácka. 

V Aktivity Morava se zaměřujeme též na oblast rozvoje cestovního ruchu na jižní Moravě, v regionu Strážnicka. Dále působení pro oblast s vinařskou turistiku, poznání moravských tradic, lidovou kulturu, tradice a tím působíme i na rozvoj destinačního managementu. Pomáháme tvořit "strategii" měst, obcí a organizací. Cílem jsou turisté a návštěvníci našeho nádherného kraje, firmy, ale především se aktivně snažíme o zkvalitnění života místních obyvatel a to především pravidelnými lekcemi, akcemi a programy, zážitky. Inspirujeme se jejich potřebami, možnostmi, novými trendy, REGIONÁLNÍMI SPECIFIKY A MÍSTNÍM POTENCIÁLEM, dále "sny" a v kontinuitě s námi, našimi zkušenostmi, schopnostmi, dovednostmi a kreativitou ( té se meze nekladou), se snažíme o zvýšení kvality místních obyvatel.

Za iniciativu AKTIVITY MORAVA,

JANEK a tým AMOR :)