MY JSME MORAVANÉ A JEN MY NEJLÉPE ZNÁME NAŠU ZEMI MORAVU

Aktivity MORava

zkr. AMOR = BŮH LÁSKY

Žijete na Moravě nebo se chystáte našu Moravu navštívit? Chcete žít AKTIVNĚ, ZDRAVĚ A HRAVĚ? A zároveň PŘISPĚT NA DOBROU VĚC? Pomůžeme Vám :)

Na úvodní stránce, CO UMÍME, se pod jednotlivými odkazy, které jsou po celé stránce, seznámíte s naší rozšířenou nabídkou produktů a služeb. ..... kreativitě se však meze nekladou :)

Jsme veřejnou a otevřenou iniciativou přátel Moravy, iniciátoři aktivit zdravého životního stylu, zaměřeného na pohybové aktivity v přírodě s preventivním, rekondičním, kondičním, sportovním, rekreačním, poznávacím, vzdělávacím a  zážitkovým potenciálem. Zaměřujeme se především na NORDIC WALKING a na jízdu na koloběžce. K pohybovým aktivitám patří i velké množství dalších doprovodných služeb, které přímo či nepřímo zajišťujeme. Jak na Znojemsku, tak kdekoliv na Moravě :)

AKTIVITY MORAVA založil Janek Vajčner v roce 2O20, jako svou další iniciativu. Po úspěšných projektech vznikajících postupně od roku 2008 - CiAlFo, Moravian Walking a Aktivity Mikulov, se rozhodl změnit trochu koncept. Sídlíme v městě Jevišovice na Znojemsku(penzion Šalamoun), kde nabízíme a zaměřujeme se na NORDIC WALKING a KOLOBĚH, nejvíce jsme však v městě Znojmě. Naše programová šíře je opravdu veliká :) Další služby CO UMÍME zajišťujeme buď na přímo nebo ve spolupráci s našimi partnerskými organizacemi, jednotlivci, přáteli - SPOLUPRACUJEME. Působíme především na Znojemsku,, v blízkém okolí a částečně i na celé Jižní Moravě, ale dle potřeb dokážeme být i mimo tento region, právě i díky našim spolupracujícím partnerům a dle specifikace vaší poptávky, potřeb, možnostech a někdy i vašich "snů"!

Pokud svou poptávku z výběru CO UMÍME ( jako víkendovky, pobytové akce se zážitky - poznáním a pohybem, teambuildingy, zážitkové programy, doprovodné aktivity na různých akcích a eventech, workshopy, semináře, kurzy, nákup nw holí nebo koloběžek KOSTKA, atd.) provedete přes kontakt AKTIVITY MORAVA a bude se jednat třeba o zajištění programu mimo lokalitu Znojma (Mikulovsko, Strážnicko, Boskovice,......), tak VŽDY věnujeme ČÁST Z VAŠÍ PLATBY NA DOBROČINNÉ ÚČELY!!!
Aktivity organizované ve Znojmě a v Jevišovicích (např. pravidelné lekce a programy Nordic Walking) jsou převážně za DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ, KTERÉ Z VELKÉ ČÁSTI VĚNUJEME NA DOBROČINNÉ ÚČELY! Čím více využíváte naše komplexní služby, tím více jste aktivní pro své zdraví a zároveň pravidelně přispíváte na dobrou věc!!

Krom výše uvedeného principu fungování je web AKTIVITY MORAVA takovým malým rozcestníkem aktivních služeb na Moravě, kde najdete prověřené odkazy na naše partnery, kteří poskytují všechny možné služby, podobné našim, ale též organizují jiné pohybové lekce, eventy, teambuildingy, zážitkové a tématické programy, environmentální výchovu, poskytují průvodcovské a překladatelské služby, dále mají ve svých nabídkách servisy a půjčovny kol a koloběžek nebo nordic walking holí, ubytovací a gastro služby, služby v cestovním ruchu či aktivity vinařské a jiné turistiky, vzdělávací kurzy, zdravotnické, rehabilitační a služby fyzioterapie, atd. Více Co umíme a Spolupracujeme nebo vám doporučíme.

Poradíme i s výběrem lokality, vhodných služeb a pomůžeme se zajištěním vaší poptávky v daném regionu v úzké spolupráci s lokálními a prověřenými partnery. S Aktivity Morava a jejími partnery poznáváte našu zemi Moravu, mnohdy netradičně, vždy aktivně, s úsměvem a moravskou otevřeností a pohostinností :)

V Aktivity Morava se zaměřujeme též na oblast rozvoje cestovního ruchu a destinačního managementu. Pomáháme tvořit "strategii" měst, obcí a organizací. Působíme nejen na mimo regionální turisty, firmy a návštěvníky, ale především se aktivně snažíme o zkvalitnění života místních obyvatel, Moravanů, a to především pravidelnými lekcemi, akcemi a programy, zážitky. Inspirujeme se jejich potřebami, možnostmi, novými trendy, REGIONÁLNÍMI SPECIFIKY A MÍSTNÍM POTENCIÁLEM, "sny" a v kontinuitě s námi, našimi zkušenostmi, schopnostmi, dovednostmi a kreativitou( té se meze nekladou), směřují Moravané a nejen Ti, k vyšší a udržitelné kvalitě života a jeho hodnotám :)

Za iniciativu AKTIVITY MORAVA,

JANEK a tým AMOR :)