Aktivity MORava
zkr. AMOR = BŮH LÁSKY

Žijete na Moravě nebo se chystáte našu Moravu navštívit? Konkrétně malebné město Strážnici a okolní Slovácko? Chcete žít AKTIVNĚ, ZDRAVĚ A HRAVĚ? Na SLOVÁCKU jste správně.  Jsme veřejnou a otevřenou iniciativou přátel Moravy, konkrétně "našeho" Slovácka a iniciátoři aktivit zdravého životního stylu, zaměřeného na pohybové aktivity v přírodě s preventivním, ozdravným, fitness, sportovním, rekreačním, poznávacím, vzdělávacím a  zážitkovým potenciálem. Zaměřujeme se především na NORDIC WALKING a na jízdu na koloběžce, více KOLOBĚHK pohybovým aktivitám patří i velké množství dalších doprovodných služeb, které zajišťujeme a vytváříme. Novinkou je nabídka Ubytování ve Strážnici ve stylovém apartmánu na pěší zóně a také PŮJČOVNA-test centrum a Prodejna námi testovaných sportovních potřeb a doplňků.

AKTIVITY MORAVA založil Janek Vajčner v roce 2O20, jako svou další iniciativu. Po úspěšných projektech vznikajících postupně od roku 2008 - CiAlFo, Moravian Walking a Aktivity Mikulov, se rozhodl změnit koncept. Prioritní lokalitou našeho působení je malebné město Strážnice a region Slovácka. 

V Aktivity Morava se zaměřujeme též na oblast rozvoje cestovního ruchu na jižní Moravě, v regionu Strážnicka a Slovácka. Jsme aktivní ve vinařské turistice, podporujeme lidové tradice a lidovou kulturu, pomáháme tvořit strategie nabízených služeb podnikatelům a hledáme další a unikátní potenciál regionu Slovácka. Pomáháme tvořit "strategii" měst, obcí, organizací a podnikatelů nejen v cestovním ruchu. Aktivně a prioritně se snažíme o zkvalitnění života místních obyvatel a to především pravidelnými sportovními a rehabilitačními programy, lekcemi, eventy, workshopy a zážitky. Inspirujeme se jejich potřebami, možnostmi, novými trendy, REGIONÁLNÍMI SPECIFIKY A MÍSTNÍM POTENCIÁLEM, dále "sny" a v kontinuitě s námi, našimi zkušenostmi, schopnostmi, dovednostmi a kreativitou ( té se meze nekladou), se snažíme o zvýšení kvality života místních obyvatel.

Za iniciativu AKTIVITY MORAVA,

JANEK a tým AMOR :)