PŮJČOVNA, PRODEJNA - STRÁŽNICE

OFICIÁLNÍ TEST CENTRUM  

MORAVSKÉ KOLOBĚŽKY KOSTKA, NORDIC WALKING HOLE a DOPLŇKY (ledvinky/batůžky Lowe alpine, Rab)

+ PRŮVODCE/LEKTOR

přímo na pěší zóně pod Bílou věží - VANESA KVĚTINY

REZERVACI KOLOBĚŽEK ( pro děti i dospělé) je třeba učinit PŘEDEM TELEFONICKY, EMAILEM nebo osobně v prodejně Vanesa Květiny-prodejní doba ZDE nebo přes poptávkovým formulář (viz. červené odkazy). Při vícedenní zápůjčce SLEVA.

K zapůjčení koloběžky/nordic walking holí máte v ceně základní instruktáž se zážitkovým lektorem - Jak a Proč na koloběžku/nordic walking pro zážitek, rekreaci, rehabilitaci, kondici a prevenci (technika jízdy a chůze nordic walking - ozdravná, zážitková, fitness, bezpečnost). Dále vám rádi poradíme s volbou tras, dle časové náročnosti, délky, profilu a množstvím ZÁŽITKŮ :)

Samozřejmostí je využití zážitkového LEKTORA/PRŮVODCE na celou dobu zapůjčení koloběžek/nordic walking holí, který vás během jízdy nebo chůze za zážitky, provede nejen strážnickým krajem, ale i zasvětí do tajů koloběhu/nordic walkingu.

CENA LEKTORA/PRŮVODCE dle individuální dohody.

Pro zapůjčení koloběžek požadujeme vratnou zálohu 1000 Kč/koloběžka nebo více koloběžek v organizované skupině je výše vratné zálohy dle domluvy.  Záloha 100 Kč/pár holí (vratné zálohy pouze v hotovosti) nebo dle dohody. Pro ubytované v našem apartmánu se vratná záloha nevybírá. Při využití zážitkového lektora/průvodce se také záloha nevybírá! Pro zapůjčení všech předmětů požadujeme předložení dokladu totožnosti. Půjčitel je povinen seznámit se s výpůjčním řádem a svým podpisem jej odsouhlasit. Půjčitel musí být starší 18 let. Půjčitel je povinen zkontrolovat při převzetí stav půjčovaných předmětů. Půjčitel se podpisem smlouvy o zápůjčce zavazuje k převzetí plné odpovědnosti za sebe i osoby mladší 18 let, které budou zapůjčené předměty využívat, za zapůjčené předměty, i za případnou újmu na zdraví nebo škodu na věcech movitých i nemovitých vzniklou při používání zapůjčených předmětů. Zapůjčené předměty musejí být vráceny v dohodnutém čase, za každou započatou hodinu prodlení je účtován poplatek 100 Kč/zapůjčený předmět. Ostatní podmínky jsou uvedeny ve výpůjčním řádu, který je k nahlédnutí u provozovatele.

CYKLO PŘILBY Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ NEZAPŮJČUJEME! NORDIC WALKING HOLE A KOLOBĚŽKY PRAVIDELNĚ DESINFIKUJEME! 

VEŠKERÉ INFORMACE O JÍZDĚ NA KOLOBĚŽCE A TECHNICE JÍZDY - KOLOBĚH

VEŠKERÉ INFORMACE - O NORDIC WALKING (jsme garanty vzdělávání a rozvoje modern nordic walking pro ČR, jako vyslanci Slovenské asociace NW a Světové akademie moderního NW)

Sledujte KALENDÁŘ AKTIVIT nebo nás KONTAKTUJTE
Samozřejmostí je SESTAVENÍ ORIGINÁLNÍCH ZÁŽITKOVÝCH PROGRAMŮ dle přání a doporučení - kreativitě se meze nekladou :) Například oblíbené programy Cuvée Aktivity Morava, WalkLor, Beseda za chůze s Janek Vajčner, Za mistrem Úprkou, Hotařova jízda, Koloběžkový verbuňk, okruh Petrovem - Plže, lázně, Baťák...., Strážnický okruh, Bzenecké písečné duny,...

Součástí našich služeb je i servis a oficiální ZÁŽITKOVÉ TEST CENTRUM s poradenstvím a doprovodný PRODEJ námi prověřených a testovaných moravských koloběžek KOSTKAčeských nordic walking holí HAAKON a italských FIZAN a anglických ledvinek a batohů LOWE ALPINE a RAB.

U nás nordic walking hole a koloběžky nejen vyzkoušíte a otestujete vhodný model, ale provedeme vás i světem nordic walkingu a koloběhu. Od správné techniky, zdravotních benefitů, až po individuální doporučení přímo pro vás - Jak a Proč na koloběžku a nordic walking, pro kondici, rekondici, rekreaci, rehabilitaci a především zážitek :)