benefiční výzva číslo 4/6 pro Jihomoravské dětské léčebny

26.2. 2022, STRÁŽNICE

podtitul: NÁVRAT KE KOŘENŮM A TRADICÍM

100km nordic walking

13h 04m 58s

úspěšná registrace výkonu do České knihy rekordů (v těchto dnech je administrativně vyřizováno)

Extrémní pokus o další Jankův zápis do České knihy rekordů Agentury Dobrý den Pelhřimov (Janek má zapsán již světový rekord na 12 hodin nordic walking a také nordic walking - nejrychlejší zdolání výšky Mt. Everestu). Po posledním lednovém benefičním/rekordním extrému na Mt.EVEREST v Boskovicích, byla regenerace minimální a únava se již za poslední extrémní výzvy viditelně projevovala. A ono se to povedlo. Měsíc po rekordním Everestu a časem 15 minut za světovým rekordem ( hodnota světového rekordu rakušana Petera Sterna z roku 2013 je 12h 50m 38s, nebylo cílem jeho překonání, ani přiblížení se) Další zápis do České knihy rekordů, během jednoho měsíce. Dva extrémní a svým charakterem odlišné výkony BĚHEM MĚSÍCE!! Již opět za hranou fyzických a psychických sil, v kombinaci s věkem a znatelným ,,opotřebováním" z 14 let vrcholového nordic walking. Další výzvy ze série benefic jsou nyní ve fázi zvažování nebo volby určitých alternativ. Přece jen, nit je tak napnutá, že se může kdykoliv přetrhnout a mnoho dalších důvodů vše přehodnotit. A jak se říká, v nejlepším přestat. 
 FOTOGALERIE JIŽ BRZY. Zatím se můžete podívat na facebook profil Aktivity Morava, kde jsou příspěvky, jak šel čas

 !! Ze všeho je však nejdůležitější i touto extrémní beneficí vyzvat veřejnost o podporu dětí z Jihomoravských léčeben, což je primární filosofií projektu Toulavé klacky Janka Vajčnera !!

Televizní reportáž z rekordních (benefičních) 100km nordic walking ve Strážnici a proč to všechno (odkaz):


Vůbec první rozhovor, kdy Janek Vajčner pootvírá 13. komnatu do svého soukromí. Rozhovor o ,,obětech" vrcholového nordic walking a smyslu lektora ozdravných aktivit. Rozhovor o vztahu k Moravě, folkloru, rodinným tradicím a České republice. Rozhovor, který není vůbec o rekordech a světových titulech. Rozhovor o otevřeném srdci, pokoře, skromnosti a úctě k lidem. Rozhovor, proč Jankovi nedává již smysl jezdit po evropských závodech,pokoušet se o tituly a atakovat světové rekordy. S velkou fotogalerií, mapující život jednoho obyčejného nordic walkera.

ROZHOVOR (ODKAZ):

PODROBNÉ INFORMACE K BENEFIČNÍ VÝZVĚ A JAK PODPOŘIT DĚTSKÉ LÉČEBNY NÍŽE V LETÁCÍCH:

SLEDUJ NÁS TÉŽ NA FACEBOOKU, AŤ TI NĚCO AKTUÁLNÍHO NEUNIKNE, v den výzvy i online příspěvky:

pro zvětšení klikni jednotlivé letáky s informacemi:

ROZHOVOR PRO MÉDIA PŘED VÝZVOU VE STRÁŽNICI (ODKAZ):

VÝBĚR DALŠÍCH ROZHOVORŮ (ODKAZY):

PROBĚHLÉ BENEFIČNÍ VÝZVY:

NÁSLEDUJÍCÍ BENEFIČNÍ VÝZVA:

pro zvětšení klikni jednotlivé texty - obrázky:


PARTNEŘI (odkazy):

BUĎTE I VY SOUČÁSTÍ BENEFIC, JAKO PARTNEŘI. VÁŽÍME SI JAKÉKOLIV PODPORY. DĚKUJEME :)