Walk and Work

Připomeň si rok 2020 a motivuj se do roku 2021

Podívej se na motivační video (se zvukem) a přidej se!

Najdi si mezi 31.12. 2020 - 2.1. 2021 čas pro sebe a své blízké

Připomeň si rok 2020 individuálně, třeba: prací, vycházkou v přírodě, sportem, svou zálibou, koníčkem nebo se více věnuj své rodině, udělej věc či uskutečni své sny, na které jsi neměl odvahu, sílu nebo čas. Zároveň se tím inspiruj do roku 2021 a třeba i hledej motivaci pro dosažení svých cílů být ještě lepším a mít kvalitnější život. Inspirace a motivace není předsevzetí!! Na to nehrajeme. A proč název Walk and Work? Chůze je základní pohybovou aktivitou člověka (pravidelný pohyb je důležitý) a práce obecně (zaměstnání, koníček, záliba,.....) by měla být jednou z prioritních hodnot v životě (bez práce nejsou koláče :))

Inspiruj se třeba Jankem

31.12. 2020 - Blansko, 8:00-20:00, okruh okolo basebalového areálu - 12 hodin non - stop nordic walking, jako připomínka a čas k zamyšlení na 12 měsíců roku 2020. Udoláno 88 km - bez supportu a zázemí. Historicky nejdelší vzdálenost za 12 hodin non stop nordic walking na území České republiky!

1.1. 7:00 - 2.1. 2021 7:00 - Nemocnice Boskovice - 24 hodinová služba. Zároveň jako poslání, povinnost a poděkování všem kolegům, zdravotníkům a veškerému personálu nejen Nemocnice Boskovice, ale i všem, kteří pomáhají, myslí a činní pro druhé. Má práce má smysl v jakékoliv době.

2.1. - Boskovice, 10:00 - ? - opakovaný úsek v Pilském údolí - nordic walking maraton, 42.195km. Zamyšlení nad osobním mottem, že: ,,Není důležité zvítězit, ale neprohrát se sebou samým" Čas 4:55:20 - bez supportu a zázemí. Nejrychlejší nordic walking maraton zdolaný na území České republiky!

2.1. po maratonu se Janek bude věnovat svým dětem - hra na hudební nástroje -housle, kytara :)

VEŠKERÉ INFORMACE O JANKOVĚ FORMĚ OSOBNÍ INICIATIVY, NÍŽE V LETÁKU

Jankovy osobní sportovní výzvy této iniciativy jsou bez supportu, tedy bez zajištění druhou, třetí osobou, bez diváků či jiné podpory a zázemí 

DŮLEŽITÉ: ať se jakkoliv individuálně přidáte k této iniciativě, PROSÍME DODRŽUJTE AKTUÁLNÍ VLÁDNÍ!  

Nejde nám jen o šíření této myšlenky mezi širokou veřejností, ale především o individuálním přijetí trvalého stavu do budoucna a uvědomění, že život je o optimismu a motivaci - ať už pozitivní nebo negativní motivaci. Pokud využijete sociální sítě ke sdílení, můžete použít k identifikaci hashtag #walkandworkcz , přidej se k facebook této události! Avšak, tato třídenní výzva není o plácání se po ramenou a o lajcích, ale o věcech, které jistě najdete a objevíte v sobě No a ze tří inspirativních dnů může být 365 dnů roku 2021.

PRO ZVĚTŠENÍ, KLIKNI FOTO!

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOK PROFILU AKTIVITY MORAVA a přidej se k události